FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 7016288
nr 701 6288
CHAIRS
4 pcs, "Fanett", Tapiovaara, wear, damages.
4 st, "Fanett", Tapiovaara
Condition: slitage, skador
1000
SEK 1100
Monday June 6 2011
at 19:32:38
850 kr
1.000 kr